Aktualności    
 
 • 08/2018 : Polityka Jakości

   Cafe Sati Polska Sp. z o.o. produkuje kawy naturalne o wysokich walorach smakowych. Dążeniem naszego przedsiębiorstwa jest spełnienie potrzeb i oczekiwań naszych klientów, a także realizacja wspólnych z Cafe Sati Francja założeń programu środowiskowego.
[ Przeczytaj o certyfikatach Cafe Sati ]

 
Polityka Jakości    ISO 14001   
 
 • 14/05/2012 : Certyfikat IFS

   14 maja 2012r. Cafe Sati Polska Sp. z o.o. zaostał przyznany certyfikat IFS(International Food Standard).
[ Przeczytaj o certyfikatach Cafe Sati ]

 
International Food Standard   
 
 • 28/12/2011 : Certyfikat BIO

   28.12.2011r. Cafe Sati Polska Sp. z o.o. zaostał przyznany certyfikat BIO, przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Certyfikat zgodności potwierdzający zgodność warunków prowadzenia przetwórstwa produktów rolnych rolnictwa ekologicznego z Rozporządzeniem Rady nr 834/2007.
[ Przeczytaj o certyfikatach Cafe Sati ]

 
Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.   
 
 • 16/06/2011 : Sati Espresso - Przebojowy produkt!

    Sati Espresso zdobywcą III miejsca w kategorii "Kawa ziarnista" w konkursie detalistów Przeboje FMCG 2011!
    Magazyn Życie Handlowe po raz kolejny zorganizował konkurs pod nazwą Przeboje FMCG, co w skrócie oznaczałoby "przeboje wśród artykułów szybko rotujących". W tym roku była to już jego czwarta edycja, w której pojawiło się kilka nowych kategorii, min. kawy ziarniste. Nowości zgłoszone przez producentów oceniało jury składające się z ekspertów w branży spożywczej min. z EKO Holdingu, Intermarche, Lewiatana, PGS, Selgrosa, Tesco, Tradisa z grupy Emperia Holding, ect. Artykuły nominowane przez kapitułę poddano surowszej ocenie, której dokonywali konsumenci (respondenci) wypełniając ankiety umieszczone na stronach internetowych. i wybierając 'przeboje' w każdej z kategorii produktów. Cafe Sati Polska zgłosiła trzy kawy ziarniste, dwie o gramaturach 250g i jedną 500-kę. Wszystkie zgłoszone pozycje zostały nominowane. Najwyżej ocenionym produktem z gamy Sati i jednym z przebojów FMCG została kawa ziarnista Sati Espresso 500g, zajmując III miejsce w swojej kategorii. Jest to bardzo wysoka ocena i tym bardziej jesteśmy z niej dumni, im wyraźniej uświadomimy sobie ofertę, jaką posiada w tej dziedzinie szeroko pojęta konkurencja. Mamy nadzieję, że ta nagroda wzbudzi jeszcze większe zainteresowanie konsumentów i skieruje ich uwagę na inne, nasze produkty, min. ze znakiem BIO i Fairtrade. W czerwcowym wydaniu magazynu Życie Handlowe ukazała się reklama Sati Espresso 500g podkreślająca jej wysoką pozycję w rankingu. Życzymy jej kolejnych sukcesów!

 
    Kawa ziarnista Espresso 100% Arabika to kompozycja wyśmienitych Arabik, pochodzących z Ameryki Środkowej, stworzona z myślą o najbardziej wymagających smakoszach. Każde ziarno kawy SATI palone jest powoli i konsekwentnie, co pozwala zachować pełnię i niepowtarzalność jej aromatu oraz uzyskać głęboki i wyrazisty smak. Świeżo zmielona, doskonale nadaje się do parzenia w ekspresie oraz w tradycyjny sposób. Zobacz                    
        
 
 • 12/06/2011 : Nowe Produkty Cafe Sati

   Gama kaw aromtyzowanych Sati: Caramel i Irish Cream - Najnowsze produkty Cafe SATI
Odkryj bogactwo aromatów w nowej gamie Sati!

 
Zobacz                    
        
 
 • 13/06/2011 : Nowe Produkty Cafe Sati

   Gama kaw aromtyzowanych Sati: Response, Bredel i Gurmandise - Najnowsze produkty Cafe SATI
Odkryj bogactwo aromatów w nowej gamie Sati!

 
Zobacz                    
        
 
 • 1/12/2009 : Firma roku 2009!

    Cafe Sati została wyróżniona Nagrodą Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kwidzynie w kategori "Firma Roku 2009"!

 
Zobacz                    
        
 
 • 10/09/2009 : Gazela Biznesu!

    Cafe Sati została wyróżniona nagrodą Gazela Biznesu rok 2008!

 
Zobacz                    
        
 
 • 12/12/2007 : Nowe produkty Cafe SATI

Gama kaw SATI Fairtrade - Najnowszy produkt Cafe SATI

    Fairtrade (Sprawiedliwy Handel) jest międzynarodowym określeniem partnerstwa w handlu. Jest to niekomercyjna działalność organizacji międzynarodowych i osób prywatnych na rzecz rozwoju drobnych wytwórców w krajach Trzeciego Świata.
   Sprawiedliwy Handel jest znakiem gwarantującym najuboższym plantarom na świecie kawy zielonej, dotacje na środki konieczne do uprawy surowca oraz zaspokojenia potrzeb związanych z utrzymaniem rodziny i kształceniem dzieci.
Zobacz gamę Fairtade...

 
Wybierając kawę ze znakiem Sprawiedliwy Handel pozwalasz tysiącom osób z krajów rozwijających się uczestniczyć w lepszym życiu.                    
           
 
 • 20/11/2007 : Nowe produkty Cafe SATI

Cafe SATI Response - Najnowszy produkt Cafe SATI

   Cafe SATI jest pierwszą w Polsce palarnią kawy, która produkuje kawę z przeciwutleniczami, mającymi dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Produktem bogatym w przeciwutleniacze jest kawa zielona. W procesie palenia ziarno traci dużą ich część. Cafe SATI pozyskuje przeciwutleniacze jeszcze z zielonej kawy i wzbogaca nimi palone ziarna. Tak powstaje właśnie kawa Cafe SATI Response, która pozowli cieszyć sie bogatym smakiem i dobrym zdrowiem.

 
Cafe SATI Response
Response   
 
 • 23/08/2006 : Nowe produkty Cafe SATI


   Expresso Vanilla Cream Sugar 3 w 1 - najnowszy produkt Cafe SATI.

   EXPRESSO VANILLA CREAM SUGAR to wyjątkowo smaczny napój kawowy rozpuszczalny, o smaku kawy z mlekiem i cukrem, zaprawiony szczyptą wanilii. Łatwy i szybki do przygotowania, staje się dpowiedni zarówno dla zapracowanych jak i odpoczywających.


 
SATI Expresso Vanilla Cream Sugar 3w1


Expresso Pur Arabica   
 
 • 02/05/2006 : Nowe produkty Cafe SATI


   Expresso Pur Arabica STICK 1,8g - najnowszy produkt Cafe SATI.

   Kawa rozpuszczalna SATI Expresso Pur Arabica STICK pochodzi ze słonecznych plantacji Ameryki Południowej, gdzie produkowany jest surowiec najwyższej jakości. Espresso łączy w sobie typowy włoski aromat z delikatnym kremowym posmakiem. Tego wyjątkowego charakteru kawa Expresso Pur Arabica nabiera podczas trójetapowego procesu produkcji, pozwalającego na zachowanie pełni aromatu i smaku.


 
SATI Expresso Pur Arabica
- Wyjątkowo udane połączenie dwóch gatunków Arabik o najwyższej jakości. Mini produkt - zapewniający maksimum przyjemności.

Expresso Pur Arabica   
 
 • 18/10/2004 : Nowe produkty Cafe SATI


   Kawa BRESIL Monte Alegre - to najnowszy produkt Cafe SATI z serii kaw rozpuszczalnych.

   BRESIL Monte Alegre adresowana jest do osób poszukujących oryginalnego klimatu Brazylii. Kawa pochodzi ze specjalnie wybranej plantacji wyróżniającej się wyjątkowym położeniem na brazylijskich wzgórzach Alegre. Nie bez przyczyny więc BRESIL Monte Alegre posiada finezyjny smak i niepowtarzalny aromat. Bardzo wydajna, pozwala z jednego opakowania zaparzyć około 50 filiżanek dobrej kawy Sati. Opakowanie 100g.


 
Kawa rozpuszczalna
BRESIL Monte Alegre

- Czar i egzotyka prawdziwej Brazylii; kawa na dalekie wyprawy i na co dzień.

  
 
 • 11/11/2003 : Nowe produkty Cafe SATI


   Na święta Bożego Narodzenia firma Cafe SATI przygotowała niespodziankę - na rynek polski wchodzi kawa EKOLOGICZNA BIO.

   Sati BIO to najlepszej jakości kawa pochodząca z plantacji ekologicznych. Uprawiana na najczystszych terenach i przetwarzana wyłącznie na bazie naturalnych czynników. Wolna od wszelkich niepożądanych składników. Dodatkowo posiada certyfikat Max Havelaar potwierdzający jakość produktu w handlu międzynarodowym. Doskonale uzupełnia gamę kaw serii Orygines. Opakowanie zawiera 250g kawy mielonej Sati.

   Dotychczas kawa Sati BIO znana była przede wszystkim Klientom z Francji i Niemiec. Walory Sati BIO potwierdza prestiżowe wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Żywności SIAL 2000 w Paryżu.

 
Kawa EKOLOGICZNA BIO
- Subtelna kawa mielona na bazie wysokiej jakości Arabiki; posiada certyfikaty potwierdzające ekologiczną jakość; kawa dla koneserów.

      
 

 • 07/04/2003 : Wycieczka do Meksyku


   Rozstrzygnięto konkurs z okazji 10 lat Cafe SATI w Polsce. Blisko 2.5 tys. osób z całej Polski otrzymało różnego rodzaju prezenty i niespodzianki. Szczegółowa lista laureatów: Laureaci konkursu

   W nagrodę za hasło promocyjne Sati - aromat świata w jednej filiżance, wycieczkę do Meksyku wygrał Pan Jerzy Andrzej Świta. Wycieczka miała miejsce na przełomie września i października.

 
Zakwaterowany byłem niedaleko Cancun na Półwyspie Jukatan, w pięknym ośrodku wypoczynkowym. W trakcie jednej z wycieczek fakultatywnych dotarłem do miejsc zamieszkałych przez Majów i rdzennych mieszkańców tego kraju. Chciałbym podkreślić opiekę pracowników firmy Cafe Sati nad moją osobą w czasie całego pobytu zagranicą  - komentuje Jerzy A. Świta, laureat nagrody.
   
 

 • 01/09/2002 : 10 Lat Cafe SATI w Polsce

   Początek dużej kampanii reklamowej z okazji 10 rocznicy istnienia Cafe SATI w Polsce. Firma zapowiada wiele prezentów i wspaniałych atrakcji. Wystarczy zbierać kody kreskowe z opakowań kawy Sati lub po prostu... ułożyć hasło reklamowe.

 
Od 1 września Cafe SATI Polska zostaje fundatorem nagród dla laureatów popularnego programu rozrywkowego Śmiechu warte, emitowanego w TVP.

TERMINY EMISJI : TVP 1 - w każdą niedzielę o godz. 18:00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy !

 

 • 03/05/2002 : Nowe produkty Cafe SATI


   Wychodząc naprzeciw koneserom kawy SATI, Firma wzbogaca swą ofertę o nowe produkty - KAWY ROZPUSZCZALNE. Oferowane kawy rozpuszczalne SATI, produkowane w postaci granulatu i liofilizatu, całkowicie odpowiadają smakowo swoim odpowiednikom w kawach mielonych. Łączą przy tym jakość z bardzo dobrą ceną. Na rynku ukazały się dwa gatunki rozpuszczalnej kawy SATI: Heure Exquise i Melange Rouge. Jedno opakowanie pozwala zaparzyć około 50 filiżanek dobrej kawy SATI.

Pragniemy bardziej  r o z p u s z c z a ć  naszych Klientów !
Grzegorz Lewandowski

 
Kawa rozpuszczalna Heure Exquise
- Doskonała kawa dla osób szukających odprężenia i relaksu; kompozycja dobrych Arabik.

Kawa rozpuszczalna Melange Rouge
- Doskonała kawa dla osób potrzebujących przebudzenia; kompozycja najlepszych robust z dodatkiem Arabiki.